Forårsseminar 2020


HUSET, Middelfart

5. og 6. Marts 2020

 

Tilbage

 

Deltagerliste 2020

Opdateret d. 19-02-20 .
Nr Skole Navn Ref. e-mail Antal Frokost
1 Undervisning&Behandling - CDH Peter Veje Hangaard line.rishoej@rn.dk 2 2
2   Line Rishøj      
e  
3 Nørrebjergskolen Inge Vester hh.nordstrand@mail.dk 3 3
4   Mads Møller      
5   Niels Lundvad Nielsen      
           
6 Storebæltskolen Benjamin Ejlertsen tigpe@slagelse.dk 4 0
7   Charlotte W. Søfeldt      
8   Jacob Deichmann      
9   Tina Petersen      
           
10 Børneskolen Filadelfia Martin Vinter Madsen jtos@filadelfia.dk 2 2
11   Jesper Thos Olsen      
           
12 A-huset Vigersted Skole Lisbeth Poulsen lipo@ringsted 1 1
           
13 Stensagerskolen Louise Høegh shv@aarhus.dk 6 6
14   Søren Christensen      
15   Martin Borbye      
16   Søren Benjamin Sørensen      
17   Henrik Uhre Schmidt      
18   Christina Robertsen      
           
19 Pilehaveskolen Anders D. Jensen mekar@assens.dk 3 3
20   Henrik Djurhuus      
21   Mette Karlsson      
           
22 Rosenvængets Skole Annette Hjorth ahjo@viborg.dk 3 3
23   Camilla Lægsgaard      
24   Niels Lund      
           
25 Skrillingeskolen Anne Kirsten Frøkjær anne.kirstenfrokjaer@middelfart.dk 3 3
26   Ulla Juhl      
27   Jesper Eskildsen      
           
28 Lundagerskolen Harry Lauritsen hala@horsens.dk 3 3
29   Dorthe Sørin      
30   Mette Harder      
           
31 SCR Fjordskolen Eskild Petersen madsm@roskilde.dk 5 5
32   Charlotte Nørgaard      
33   Paula Hansen      
34   Tina Lerche-Henriksen      
35   Mads Magtengaard      
           
36 Bestyrelsen Susanne Hjermitslev   5 5
37   Simon B.B. Andersen      
38   Christine Enø Helmundt      
39   Frank Paulsen      
40   Malene Thyrring malene.thyrring@kalundborg.dk    
           
41 Specialcenter Sigrid Undset Pernille K. Thanning   3 0
42   Britta Larsen      
  
43 Skovagerskolen Find Balle finba@vejle.dk 4 0
44   Tage Jørgensen      
45   Helene Roed Mikkelsen      
46   Yves Hensen      
 
47 Dybkær Specialskole Jette Patscheider uffe.lilholm@silkeborg.dk 4 0
48   Ane Borum      
49   Helle Pontoppidan      
50   Uffe Lilholm      
 
51 Geelsgårdskolen Helena Falkentoft christine.enoe.helmudt@regionh.dk 8 8
52   Ole Nissen      
53   Benny Mollerup      
54   Lotte Madsen      
55   Kathrine Reedtz Espersen      
56   Gro Hallingstad      
57   Jesper Storm Sørensen      
58   Pia Toppevad Skov      
 
59 Pindstrupskolen Lone Bridal lobh@syddjurs.dk 4 4
60   Hans Henrik Dupont      
61   Lene Brokdorff      
62   Gitte V. Johansen      
 
63 Specialkompetence Holstebro Martin Madsen martin.madsen@holstebro.dk 2 0
64   Michael Brun      
 
65 Djurslandsskolen Kasper Bak Sørensen ivj@norddjurs.dk 4 4
66   Birthe Kofoed      
67   Ingrid Jepsen      
68   Louise Eeg Treue      
 
69 Børnespecialcenter Janne Søborg-Busck jaso@holb.dk 7 0
70   Henrik Dahl      
71   Joan Aastrøm      
72   Rasmus Lundsbjerg      
73   Kevin Meier      
74   Pernille Mårtensson      
75   Lone Otensen      
 
76 Vestervejs Skole Gitte Knak Mikkelsen tast@ringsted.dk 2 0
77   Tau Stig Stokholm      
           
78 Skolen ved Skolen Hanne Gosvig Ledegaard hann@hillerod.dk 3
78   Birgitte Svensson Møller      
80   Mia Skarsø      
 
81 Heerup Skole Winni Gammelgaard mailto:wigamm@kk.dk 3 3
82 Malene Meincke
83   Birgitte Aaen Lassen      
           
84 Grydemoseskolen Kirsten Barnkob kba08@helsingor.dk 3 3
85   Henriette Kuhlman      
86   Anders Elkjær      
 
87 Øresundsskolen Ditte Kulmann Strunge bm75@kk.dk 3 3
88   Peter Brøgger Bardum      
89   Susanne Rørby Bardum      
Alle tilmeldte er nu registreret TOP
 
e